.

.

27.10.2012

Stegny Cup 2012


27 października na hali Zespołu Szkół Integracyjnych nr 62 odbyły się II Mistrzostwa Warszawy mariańskich ministrantów w piłkę halową. W zawodach wzięło udział ponad 60 chłopców z 4 mariańskich parafii z Warszawy: Stegny, Marymont, Praga oraz Góry Kalwarii. W kategorii gimnazjum startowały trzy drużyny. Po zaciętych meczach ostatecznie Góra Kalwaria zajęła I miejsce przed Pragą i Stegnami. czytaj więcej
Królami strzelców zostali zawodnicy Góry: Marek Myszyński i Kuba Kopecki z 2 bramkami na koncie. Strzelcem, jak się później okazało, jedynej bramki dla naszej drużyny został Tomasz Faryś. W kategorii szkoły podstawowej zawody rozegrało 6 drużyn. Od początku zawodów wiadomo było, że w walce o ostateczne zwycięstwo liczyć się będą obie drużyny z Pragi i nasz drużyna ze Stegien. Ostatecznie wygrała Praga II przed Stegnami, Pragą I, Marymontem i Górą Kalwarią I i II. Dla naszej drużyny bramki strzelali: Adam Barański, Adam Ponicki i Krzysztof Maj, a nasz bramkarz Paweł Maj pozwolił sobie strzelić tylko jednego gola. Królem strzelców wśród młodszych ministrantów został Tomasz Gdak z Pragi. Sędzią zawodów był Pan Paweł Anisiewicz. Turniej odbywał się w atmosferze zdrowej rywalizacji i fair play.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz