.

.

11.11.2012

Program uroczystości odpustowych naszej parafiiW piątek 16 listopada – uroczystość odpustowa NMP Matki Miłosierdzia, Patronki Parafii. Główna Msza św. o godz. 18.00 pod przewodnictwem Ks. Franciszka Filipca MIC. Każdy wierny w tym dniu może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, którymi są: spowiedź sakramentalna, Komunia św., nawiedzenie kościoła i odmówienie w nim Ojcze nasz, Wierzę w Boga w intencji Ojca Świętego. Z racji uroczystości, parafianie zwolnieni są od postu. 
W sobotę 17 listopada o godz. 15.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego. W szczególny sposób powierzamy Panu Bogu sprawy Kościoła w Roku Wiary. O godz. 17.15 Różaniec – modlimy się w intencjach naszej parafii. O godz. 18.00 Msza św. pod przewodnictwem Ks. Wojciecha Skóry MIC, Kustosza grobu Ojca Założyciela. 
W niedzielę 18 listopada o godz. 10.00 Msza św. pod przewodnictwem O. Generała Andrzeja Pakuły.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz