.

.

Ogłoszenia parafialne

II NIEDZIELA ZWYKŁA

17 stycznia 2021 r.

1. Informujemy, że w obecnej chwili obowiązuje limit wiernych mogących  przebywać w kościele: - w kościele górnym - 67 osób, - w kościele dolnym - 30 osób, - w kaplicy - 9 osób. Podane liczby obejmują wszystkich uczestników obecnych podczas liturgii. W dni powszednie Msza św. jest odprawiana tylko w kościele górnym. Transmisje Mszy św. na stronie: online.stegny.marianie.pl : w niedziele transmitujemy wszystkie Msze św. a w dni powszednie: msze św. o godz. 7.00, 8.30 i 18.00.

2. W dzisiejszą niedzielę zapraszamy po wieczornej mszy świętej w kościele górnym na wieczór modlitwy z cyklu ‘Żywe Kamienie’.

3. Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które będzie miało miejsce w naszym kościele za trzy tygodnie - koncert online z oratorium Benjamina Brittena "Ceremony of Carols", na chór mieszany, harfę i solistów. Początek - 24 stycznia 2021 o godz. 16.00. Koncert będzie transmitowany tylko na kanale YouTube i Facebook - Ursynowskiego Chóru Iuvenis oraz naszej Parafii. Dostęp do transmisji online będzie bezpłatny. W koncercie wezmą udział: CHÓR Iuvenis, Sara Rosłon - harfa, Anna Rutka - sopran solo, Katarzyna Martynowicz - sopran solo, Szymon Gatnar - kontratenor solo, Michał Zimniewicz - tenor solo i Jakub Kaczmarek - dyrygent.

4. Archidiecezja Warszawska w odpowiedzi na prośbę Caritas Chorwacji i przewodniczącego Episkopatu Polski przeprowadzi 24 stycznia zbiórkę do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi. Ofiary będzie można złożyć do koszyków ustawionych na stolikach pod chórem po każdej Mszy św.

5. W punkcie Parafialnej Caritas, wstrzymane jest do odwołania przyjmowanie odzieży i innych darów.

6. W kiosku parafialnym obok kaplicy bł. Jerzego Matulewicza można nabyć tygodniki katolickie. W „Gościu Niedzielnym” polecamy ‘Temat Gościa’ pt. „Etyczne aspekty szczepienia przeciwko COVID-19”.