.

.

Ogłoszenia parafialne


XXV Niedziela Zwykła
22 września 2019 r.

1.      I Komunia święta w naszej parafii, odbędzie się 16 maja 2020 r. Zapraszamy zainteresowane dzieci i ich rodziców na rozmowę wstępną jeszcze w poniedziałek i środę, w godz. 18.00 - 20.00 do kancelarii parafialnej (bez wcześniejszego umawiania). Jeśli dziecko było ochrzczone poza naszą parafią, prosimy przynieść świadectwo chrztu. Dzień 25 września 2019 r. to ostateczny termin zapisów.
2.      W dzisiejszą niedzielę o godzinie 12.00 zapraszamy na III Turniej Rodzinny organizowany przez Partnerstwo Nasze Stegny. Wspólne zabawy i konkursy od 12.00 - 14.30 przed kościołem. 
3.      Rodziców kandydatów do bierzmowania z roku II zapraszamy na spotkanie w dzisiejszą niedzielę, o godz. 16.30 do sali Aniołów.
4.      Zapraszamy dziś o 20.30 do kaplicy bł. Jerzego na wieczór modlitwy ze wznowionego po wakacjach cyklu „Żywe Kamienie”.
5.      W poniedziałek po Mszy św. o godz. 8.30, około 9.15, z okazji 75. Rocznicy Powstania Warszawskiego zostanie odsłonięta tablica pamiątkowa poświęconej Powstańcom i Mieszkańcom Warszawy. Uroczystości odbędą się z udziałem władz Samorządowych Mokotowa, Kombatantów i Fundatorów. Serdecznie zapraszamy.
6.      Również w poniedziałek liturgiczne wspomnienie św. Ojca Pio, a w środę bł. Władysława z Gielniowa, patrona Warszawy.
7.      W środę, jak każdego 25-go dnia miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 20.00 w górnym kościele o uproszenie pokoju na świecie.
8.      Zapraszamy w szeregi ministrantów - spotkanie dla kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10 w salce przy zakrystii.
9.      W dniach od 27 - 29 września br. odbędzie się mariańskie spotkanie młodzieży w Skórcu k. Siedlec. Więcej informacji na plakatach. Zapisy u ks. Rafała.
10.  W kiosku parafialnym obok kaplicy bł. Jerzego można nabyć prasę katolicką. W „Niedzieli” polecamy artykuł temat numeru: „Miłość ze znakiem jakości” - o sile sakramentu małżeństwa.