.

.

Ogłoszenia parafialne


Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
20 maja 2018 r.
1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane w niedzielę i święta o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
2. W dniu jutrzejszym drugi dzień świąt Zesłania Ducha Świętego, w którym przypada Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze św. jak w dni powszednie.
3. Ks. Jarosław serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z Apokalipsą w czwartek o godz. 19.00 po nabożeństwie majowym.
4. W związku z 25 rocznicą poświęcenia naszego kościoła, którą będziemy obchodzić 1 czerwca br., nasza Parafia i Fundacja VOCATI ogłasza konkurs plastyczny pod hasłem „Jestem świątynią Boga”. Termin składania prac wykonanych dowolną techniką upływa z dniem 30 maja br. Regulamin konkursu został zamieszony na parafialnej stronie internetowej. Podpisane prace można składać u katechetów w szkole, w kancelarii parafialnej lub w zakrystii.
5. W piątek, jak każdego 25-go dnia miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 20.00 o uproszenie pokoju na świecie w kaplicy bł. Jerzego Matulewicza.
6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 Uroczystość Rocznicy I Komunii św. Próba do tej uroczystości odbędzie się w poniedziałek - 21 maja br. i w piątek - 25 maja o godz. 19.15 w górnym kościele.
7. Stowarzyszenie „Apetyt na Aktywność”, zaprasza dzieci wraz z opiekunami na wycieczkę autokarową z okazji Dnia Dziecka, do wioski indiańskiej Sarnowa Góra koło Ciechanowa w niedzielę 10 czerwca. Wyjazd z placu przed kościołem. Szczegóły imprezy na plakacie w kruchcie kościoła.
8. Tygodniki katolickie można nabyć w kiosku parafialnym koło kaplicy bł. Jerzego. Polecamy w „Gościu Niedzielnym” artykuł na temat nowego Sanktuarium Ojca Papczyńskiego pt. „Gdy się nie układa…”.
9. W dzisiejszą niedzielę po Mszach św. przed kościołem zbiórkę pieniędzy będzie prowadzić Stowarzyszenie „Leczymy z Misją” - inicjatywa wolontariacka, tworzona przez studentów polskich uniwersytetów medycznych, które wspiera katolickie szpitale misyjne w diecezji Kitui w Kenii.