.

.

Ogłoszenia parafialne


V Niedziela Wielkanocy
19 maja 2019 r.

1.      Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane w niedzielę i święta o godz. 17.30 a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
2.      W sobotę, jak każdego 25-go dnia miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 20.00 o uproszenie pokoju na świecie w górnym kościele.
3.      W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 będzie miała miejsce Uroczystość Rocznicy I Komunii św. Próby do tej uroczystości odbędą się we wtorek i w piątek o godz. 19.15 w górnym kościele. Spowiedź dla dzieci rocznicowych i ich rodziców odbędzie się w sobotę: dla szkoły 212 o godz. 9.30, a dla szkół 307 i 339 o godz. 11.30.
4.      W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii ks. Krzysztofa Czaplę, pallotyna - kustosza Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej w Zakopanem na Krzeptówkach, który będzie głosił kazania na Mszach św.
5.      Spotkanie Zelatorek Żywego Różańca odbędzie w przyszłą niedzielę o godz. 16.30 w salce oazowej na I piętrze.
6.      Także w przyszłą niedzielę w Świątyni Opatrzności Bożej Uroczysta Msza święta dla mam z aktem zawierzenia macierzyństwa Opatrzności Bożej. Więcej informacji na wywieszonych plakatach.
7.      W dniu wczorajszym rozpoczęła się ogólnopolska akcja „Dar na Stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika z serc i umysłów Polaków poprzez różnorodne inicjatywy modlitewne i charytatywne, naukowe i artystyczne, edukacyjne i wychowawcze. Zachęcamy parafin do włączenia się w ten projekt. Więcej szczegółowych informacji na plakacie i na stronie internetowej www.darna100.pl.
8.      W kiosku parafialnym obok kaplicy bł. Jerzego można nabyć tygodniki katolickie. W „Gościu Niedzielnym” polecamy ‘Rozmowę Gościa’ z biskupem obrządku chaldejskiego Saad Sirop Hanna, na temat jego niewoli u dżihadystów i wierności Chrystusowi.