.

.

02.01.2016

Jeden z najlepszych polskich zespołów folkowych w parafii

W niedzielę 3 stycznia podczas Mszy św. od godz. 7.00 do godz. 19.00 liturgiczną oprawę muzyczną (kolędy) prowadził będzie folkowy zespół muzyczny DREWUTNIA z Lublina. Będzie możliwość nabycia płyty z kolędami zespołu. Telewizyjny program o zespole - kapela Drewutnia Problem Techniczny: "Brak Wzroku"

5 komentarzy:

 1. Tzn. podczas każdej Mszy trochę, czy może też jakiś osobny koncert i o której? - na Listę Muzykant bym pilnie prosił. Miałem zaszczyt prowadzić taki koncert z kolędami właśnie na Natolinie http://etno.serpent.pl/foto/drewutnia-nok = 10 lat temu, ale urośli i się rozrośli, to szersze info potrzebne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko w czasie Mszy świętych oraz kilka utworów po zakończeniu.

   Usuń
 2. A może by jak zespół "Znak" mieliby więcej czasu po 14, gdy dłuższa przerwa między Mszami? Poprzednio kolędowali w W-wie 2 lata temu, prosimy! http://gadki.lublin.pl/gadki/artykul.php?nr_art=1393

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już zależy od zespołu, jeśli zostanie trochę ludzi i zmusicie ich do bisowania, to kto wie? :) W zespole jest spora grupka małych dzieci, obawiamy się, że z tego powodu ich możliwości mogą być znacznie ograniczone.

   Usuń
 3. 1.) Mają od lat wielki fan-club, tylko by w porę wiedział i mógł - czyli mogę ogłosić na Muzykanta, że gospodarze na mróz nie wyrzucą (w dodatku matkę z dzieciątkami) i do 18.00 kolędować można. 2.) Ależ to jest właśnie unikalna siła tej kapeli, np. http://mruczacza.blogspot.com/2009/09/skrzyzowanie-kultur-fina.html http://mruczacza.blogspot.com/2009/09/skrzyzowanie-kultur-dzieci-z-burkina.html Jaśminka z prawdziwymi i nastrojonymi skrzypcami 32, gdy miała 2 lata i 2 miesiące, na scenie największego festiwalu, a w 2013 r. nagrali demo z 3 kolędami, co śpiewają tylko dzieci, z akompaniamentem rodziców - wyrobione od małego, a i inne zachęcą. To zaraz - w uzupełnieniu do listu Ani http://www.man.torun.pl/archives/arc/muzykant/2015-12/msg00066.html bez godzin - ogłoszę, a sam postaram się być na 13.00. Dziękuję. Pozdrawiam ciepło! Hej kolęda, kolęda!

  OdpowiedzUsuń