.

.

24.02.2016

Wizytacja kanoniczna biskupa Piotra Jareckiego

W niedzielę 28 lutego w naszej parafii rozpocznie się wizytacja kanoniczna Ks. Biskupa Piotra Jareckiego. Po powitaniu o godz. 10.00 ks. biskup przewodniczył będzie Mszy św. i wygłosi słowo Boże, a także na wszystkich pozostałych Mszach św. Spotkanie z liderami wspólnot działających w naszej parafii odbędzie się o godz. 15.00, a spotkanie z radą parafialną o godz. 16.00 w sali Kafarnaum. Podczas Mszy św. będą przekazywane sprawozdania z działalności wspólnot w następującej kolejności: 

- o godz. 10.00 Akcja Katolicka, Caritas, Legion Maryi, Żywy Różaniec, Totus Tubus, Chór parafialny „Magnicat”
- o godz. 11.30 Służba Ołtarza, Oaza Dzieci Bożych, Schola Dziecięca „Hosanna”, Kościół Domowy
- o godz. 13.00 Odnowa w Duchu Świętym, Rodziny Nazaretańskie, Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej, Wolontariat 
- o godz. 18.00 Matki w modlitwie, Neokatechumenat, 
- o godz. 19.30 Mariańska Wspolnota Akademicka, Mariańska Wspólnota Małżeństw, Mariańska Wspólnota Młodzieży, Schola młodzieżowa Toti Tui, Zespół muzyczny „Znak”, Redakcja „Stegny”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz