.

.

Ogłoszenia parafialne

V NIEDZIELA ZWYKŁA

5 lutego 2023 r.

1. W dzisiejszą niedzielę, o godz. 20.30 w kaplicy bł. Jerzego Matulewicza, wieczór modlitwy „Żywe Kamienie”. Tematem będzie - ZIEMIA.

2. Odnowa w Duchu Świętym "Miłosierdzie" zaprasza osoby chore, przeżywające trudności, kryzysy oraz pragnące powierzać swoje intencje na indywidualną modlitwę wstawienniczą w poniedziałek, 6 lutego br. od godz. 19.00 do kaplicy bł. Jerzego Matulewicza.

3. Zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się we wtorek, 7 lutego br. o godz. 19.30 w sali Hosanna na II piętrze Domu Parafialnego.

4. Fundacja Vocati zaprasza na wieczór gier planszowych dla dorosłych, w najbliższy wtorek 7 lutego br. o godzinie 18.00. Będzie okazja do rozmów, wypicia herbaty i zagrania między innymi w ‘7 cudów świata’. Szczegółowe informacje na plakacie, fb i stronie www fundacji. Zapraszamy do zapisów.

5. W sobotę obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji o godz. 11.00 dodatkowa msza św. dla osób chorych, starszych, cierpiących w ich intencji wraz z posługą namaszczenia chorych.

6. Małżeństwa borykające się z trudnościami w poczęciu potomstwa zapraszają w przyszłą niedzielę na Eucharystię, o godz. 16.00 do kaplicy bł. Jerzego Matulewicza. Po mszy św. spotkanie w sali Aniołów. 

7. W kiosku parafialnym można nabyć jak co tydzień nowe wydania tygodników katolickich. Tym razem polecamy w „Niedzieli” artykuł pt. „gdy nie było sakramentu” - na temat orzeczeń, że małżeństwo zawarte nigdy nie powstało.