.

.

22.04.2015

30 urodziny "Stegny"

W kwietniu 2015 roku nasze parafialne czasopismo "Stegna" obchodzi 30 urodziny. Pierwszy czterostronicowy numer został wydany w kwietniu 1985 roku. Jest to okazja to wyrażenia wdzięczności wszystkim współpracownikom zaangażowanym w redakcję czasopisma oraz czytelnikom, którzy wspierają wydawanie kolejnych jego numerów. Jubileusz to dobry czas na podsumowanie naszej dotychczasowej pracy. Będziemy wdzięczni za wszystkie uwagi dotyczące "Stegny". Co Wam się podoba lub nie podoba w odniesieniu do treści oraz formy czasopisma? Czy potrzebne są jakieś zmiany? Uwagi prosimy kierować na adres mailowy: stegna@marianie.pl. 10 lat temu w "Niedzieli" ukazał się artykuł „Stegna ze Stegien" poświęcony naszemu czasopismu. Archiwalne numery Stegny.

2 komentarze:

  1. Ech, jakieś 15 lat temu zdarzyło mi się popełnić artykuł do Stegny na prośbę ks. Roberta. :) Czy w bibliotece parafialnej są dostępne numery z ostatnich 30 lat??

    OdpowiedzUsuń
  2. Z ostatnich 13 lat posiadamy znaczną część numerów w bibliotece, wszystkie numery znajdują się u redaktora prowadzącego Krzysztofa Michalskiego.

    OdpowiedzUsuń