.

.

30.09.2017

Różaniec


Zapraszamy Parafian do wspólnej modlitwy różańcowej, która może stać się potężnym orężem modlitewnym w sprawach ważnych dla nas, naszych rodzin, naszej parafii, Polski i świata. 

Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 17.30.
Dodatkowo różaniec będziemy też odma-wiać w dni powszednie o godz. 8.00.
Natomiast dzieci zapraszamy na modlitwężańcową w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.
W sobotę natomiast będzie się odbywała ogólnopolska modlitwa, pod hasłem „Różaniec do granic”. Tego dnia pielgrzymi z całego kraju udadzą się na granice Polski i tam będą modlić się na różańcu, aby wypraszać pokój dla Polski i świata. Tych którzy w tym dniu, chcieliby się łączyć z pielgrzymami z naszej parafii, którzy udają się nad granice z Białorusią, zapraszamy na dodatkową modlitwężańcową, która rozpocznie się o godz. 14.00 w kaplicy bł. Jerzego Matulewicza. Podczas modlitwy przed Najświętszym Sakramentem będziemy do godz. 16.00 rozważać cztery części Różańca Świętego.