.

.

3.02.2018

pielgrzymka do Lourdes

W 160. rocznicę objawień Matki Bożej wraz z Biurem Pielgrzymkowym Księży Marianów MARIANUM TRAVEL pragniemy was Drodzy Parafianie zaprosić na Pielgrzymkę do Lourdes. Duchowym przewodnikiem pielgrzymów będzie ks. Jarosław Hybza MIC.

FRANCJA 26 VI - 3 VII 2018 FR/18/2/228

PARYŻ - LISIEUX - MONT SAINT-MICHEL - LOURDES - TOURS - BLOIS - CHARTRES

Termin: 26 czerwca - 3 lipca 2018 (8 dni); Cena: 1980 PLN + 490 EUR.
1 dzień – wtorek, 26 czerwca

WARSZAWA – PARYŻ – LISIEUX

O godz. 5.00 – zbiórka na lotnisku Okęcie; o godz. 6.20 – odlot do Paryża (Francuskie Linie Lotnicze Air France); przejazd do Lisieux – zwiedzanie Krypty i  Bazyliki Św. Teresy z cennym relikwiarzem i Kaplicami Narodowymi, Grób Świętych Rodziców Teresy, czas wolny na modlitwę; zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.
2 dzień – środa, 27 czerwca

LISIEUX – MONT SAINT-MICHEL – ok. RENNES

Po śniadaniu przejazd do Mont Saint-Michel – zwiedzanie pięknego Opactwa Św. Michała będącego od 1979r. na liście UNESCO, czas wolny na zakup pamiątek normandzkich i spacer po urokliwych uliczkach i murach obronnych  miasta;   przejazd do hotelu w ok. Rennes, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.
3 dzień – czwartek, 28 czerwca

RENNES – LOURDES

Po śniadaniu wyjazd w kierunku Lourdes; przyjazd do Sanktuarium na obiadokolację i nocleg. Dla chętnych wieczorna procesja różańcowa w Sanktuarium w Lourdes.
4 dzień – piątek, 29 czerwca

LOURDES

Pobyt w Sanktuarium w Lourdes – Msza św., śniadanie, zwiedzanie – Bazylika MB Różańcowej, Grota Objawień; dom rodzinny św. Bernadety. Możliwość kąpieli w basenach z wodą z cudownego źródła. Po obiadokolacji możliwość uczestniczenia w procesji różańcowej. Dla chętnych również możliwość uczestniczenia we Mszy św. wieczornej, która odprawiana jest w Grocie Objawień. Nocleg.
5 dzień – sobota, 30 czerwca

LOURDES – POITIERS

Po Mszy św. i śniadaniu wyjazd z Lourdes. Odpoczynek na plaży nad Oceanem. Przejazd do Poitiers; zakwaterowanie; obiadokolacja nocleg.
6 dzień – niedziela, 1 lipca

POITIERS – TOURS – BLOIS – CHARTRES – PARYŻ

Po śniadaniu przejazd do Tours – zwiedzanie bazyliki św. Marcina. Dalsza podróż do Blois – zwiedzanie jednego z zamków nad Loarą. Przejazd do Chartres – katedra. Przejazd w okolice Paryża, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
 7 dzień – poniedziałek, 2 lipca

PARYŻ

o śniadaniu: zwiedzanie Paryża – Kaplica Cudownego Medalika – Msza św.; Dzielnica Łacińska, Sorbona, katedra Notre Dame, rejs statkiem po Sekwanie; wieża Eiffla (z zewnątrz);  Cmentarz Père Lachaise, gdzie znajduje się grób Fryderyka Chopina; obiadokolacja i nocleg w hotelu.
8 dzień – wtorek, 3 lipca

PARYŻ – WARSZAWA 

Po śniadaniu przejazd na Wzgórze Montmartre; Msza św. w Bazylice Sacre-Coeur.
Objazd autokarem po najsłynniejszych miejscach Paryża: Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, Plac Zgody, Zgromadzenie Narodowe, Panteon, Kościół Inwalidów (z zewnątrz). Odlot do Warszawy o godz. 19.20. Przylot na lotnisko Okęcie o godz. 21.35.

Program obejmuje:
•    przelot samolotem Warszawa – Paryż – Warszawa;
•    przejazd autokarem we Francji (klimatyzacja)
•    noclegi w pokojach 2-, 3-osobowych z łazienkami
•    śniadania i obiadokolacje
•    opiekę pilota i opiekę duszpasterską (codzienna Msza św.)
•    przewodników i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
•    ubezpieczenie
  
II wpłata przy zapisie: 1000 PLN           II wpłata do dn. 26.05.2018: 980 PLN +490  EUR
Dodatkowa opłata: bilety wstępu, przewodnicy lokalni – 50 EUR /os. (płatne na miejscu)

 

Przesłanie elektronicznej Karty zgłoszenia udziału w pielgrzymce oznacza akceptację Ogólnych warunków uczestnictwa w pielgrzymkach i imprezach turystycznych czytaj tutaj, organizowanych przez MARIANUM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów niniejszej umowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz