.

.

21.07.2018

na Jasną Górę

Zapraszamy na Warszawską Piesza Pielgrzymkę na Jasną Górę w grupie „10 BIAŁA” prowadzoną przez księży Marianów. Przewodnikiem grupy jest ks. Piotr Szyperski. Wyjście pielgrzymki nastąpi w dniu 6 sierpnia o godz. 7.30 z Wieczernika na Mariankach w Górze Kalwarii - od grobu św. o. Stanisława Papczyńskiego, a zakończenie w dniu 14 sierpnia.
Zapisy na pielgrzymkę będą przyjmowane w dniu 5 sierpnia: - w Górze Kalwarii przy kościele parafialnym, ul. Sajny 2, w godz. od 16.00 - 19.00 oraz w Warszawie przy parafii Matki Bożej Lourdes, ul. Wileńskiej 69, w godz. od 15.00 - 21.00. Koszt udziału w pielgrzymce: dzieci i młodzież 100 zł., dorośli 115 zł.


Zachęcamy do wzięcia udziału w pielgrzymce, zwłaszcza że można to uczynić na trzy możliwe sposoby:
1. Wybrać się w drogę na całą trasę - w pielgrzymce biorą udział rokrocznie pątnicy nie tylko z okolic Warszawy, czy Góry Kalwarii - „BIAŁA 10” od lat gromadzi mariańskich sympatyków z tak odległych miejscowości jak Grudziądz, Głuchołazy, Lublin czy Londyn. Po Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie mieliśmy pielgrzymów nawet z Australii.
2. Towarzyszyć pielgrzymce tyle ile mogę (choćby jeden dzień). Kto wie? A może będzie to właśnie Twój dzień skupienia? Wielu mówi, że nie warto iść tylko fragmentu drogi - wręcz przeciwnie! Podczas pielgrzymki nie chcemy bić rekordów, umacniać perfekcjonizmu czy czegokolwiek sobie udowadniać - chcemy po prostu dać się spotkać Jezusowi w drodze.
3. Pielgrzymować duchowo.Bez modlitwy całe to przedsięwzięcie nie miałoby najmniejszego sensu, dlatego ośmielam się prosić o modlitewną pamięć za wędrujących na Jasną Górę.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: http://bialadycha.marianie.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz