.

.

2.02.2019

warsztaty z ikon pisania

Zapraszamy po raz kolejny na warsztaty z pisania ikon na spotkanie z Chrystusem. Zapraszamy do podjęcia próby stworzenia (napisania, namalowania) ikony podczas dwuweekendowych warsztatów w dniach 15, 16, 17 lutego oraz 22, 23, 24 lutego 2019 r. w godzinach: piątki 17.30 - 21.30, soboty 10.00 - 18.00, niedziele 9.00 - 17.00.

Celem warsztatów jest stworzenie przestrzeni dla każdego uczestnika do indywidualnego spotkania ze światem ikony na różnych etapach jej tworzenia, by przez to pogłębić osobistą relację z Bogiem. Podczas zajęć uczestnicy pracują na dwóch deskach: surowej, która posłuży do nauki zasad przygotowania podobrazia (na koniec będzie można ją wykupić) i zagruntowanej, na której od początku zajęć tworzą swoją pierwszą ikonę wizerunku Chrystusa.
W programie: Eucharystia, Adoracja, Konferencja, Modlitwa medytacja..., Podstawy teologii ikony, Technologia i technika wykonania ikony - teoria i praktyka, Podstawy sztuki pozłotnictwa - teoria i praktyka, Poczęstunek.

Opieka duchowa - ks. Łukasz Wiśniewski MIC. Zajęcia prowadzone są przez  Beatę Krwawicz Michalską. Organizatorem warsztatów jest Fundacja Vocati. Koszt: 550 zł (wszystkie materiały w cenie).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz