.

.

8.04.2020

jak przeżyć Triduum Paschalne? - część 3

Kolejna ostatnia część filmu o przeżywaniu Triduum Paschalnego - odpowiedź na powyższe pytanie dotyczące Wielkiej Soboty daje nam ks. Tomasz Sadłowski MIC. Zapraszamy!


Cykl poświęcony przeżywaniu Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych w rodzinnym gronie oraz
przygotowaniu celebracji tego czasu i różnych aktywizacji w warunkach domowych (gdy poszukujecie czegoś innego lub czegoś więcej niż transmisje online). Szczególnie przeznaczony dla rodzin ze starszymi i młodszymi dziećmi. Niech dobrze służy i pomaga w czasie kwarantanny i nie tylko!
Schemat proponowanej sobotniej i niedzielnej liturgii domowej: https://drive.google.com/open?id=1ytE... Tutorial Kasi nt. produkcji domowego paschału: https://youtu.be/XDlsQz6GsBE Proponowane pieśni na (polecam przede wszystkim do wykorzystania utwory z dominikańskich płyt, w tym wypadku z płyty "Radosna Światłości"): 1. Alleluja https://youtu.be/cgziiprdC-s 2. Alleluja do zaśpiewania (można sam refren) https://youtu.be/TpOP8Ed7dc8 2. Alleluja F. Haendla https://youtu.be/rMDRopXHfaY 3. Exsultet https://youtu.be/JPyB4SbdpQk Dobre (choć poważniejsze, ale za to dużo bardziej rozbudowane) opracowanie z "Przewodnika katolickiego" z pomysłami i tekstami na Wielki Tydzień w czasach koronawirusa (pdf): 1. https://www.przewodnik-katolicki.pl/g... 2. wersja moblilna https://www.przewodnik-katolicki.pl/g... Podziękowania za inspiracje dla zaprzyjaźnionych rodzin;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz