.

.

14.04.2020

pascha 2020 w rodzinach...

... na Stegnach i nie tylko. Zdjęcia przesłali również sympatycy naszego kościoła i naszego Zgromadzenia Księży Marianów. Dziękujemy za wszystkie, które nadesłaliście. Nie udało się ich umieścić wszystkich, bo film stałby się za długi, ale zachowujemy je wszystkie w naszej pamięci.2 komentarze:

  1. Wzruszający film. Drogi Księże Proboszczu i Drodzy Księża Marianie, wielkie podziękowania za te wszystkie inicjatywy,filmy na yt i przede wszystkim za transmisje nabożeństw. Dużo atwiej jest znosić ten czas widząc swój kościół i słysząc znajomy głos księdza. Na prawdę parafia stanęła na wysokości zadania, wielkie Bóg zapłać za ten wysiłek :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wzruszający film. Drogi Księże Proboszczu i Drodzy Księża Marianie, wielkie podziękowania za te wszystkie inicjatywy, filmy na YT, katechezy, drogę krzyżowa,a przede wszystkim za transmisje nabożeństw. Dużo łatwiej jest znosić ten czas widząc swój kościół i słysząc znajomy głos księdza. Na prawdę parafia stanęła na wysokości zadania, wielkie Bóg zapłać za ten wysiłek :-)

    OdpowiedzUsuń