.

.

23.05.2020

taca on-line


Uruchomiliśmy dla Państwa możliwość składania na rzecz naszej parafii ofiar on-line poprzez stronę internetową. Wejście do systemu płatności znajduje się po prawej stronie pod numerami kont bankowych (zielony przycisk "Wpłać darowiznę").

Przypominamy też, że w kancelarii parafialnej istnieje możliwość składania ofiar i regulowania wszelkich opłat bezgotówkowo, poprzez terminal płatniczy.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary, które przekazujecie Państwo na rzecz naszej parafii.

Jednocześnie przypominamy, iż wpłacając ofiarę pieniężną na konto Parafii możliwe jest jej odliczenie od podstawy opodatkowania, jako darowiznę na cele kultu religijnego, dokonaną stosownie do postanowień art. 26 ust. 1 pkt 9 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz