.

.

16.10.2020

liturgia podczas czerwonej strefy


W związku z nowymi decyzjami władz państwowych, dotyczącymi wprowadzenia strefy czerwonej, udział wiernych został ograniczony do następujących liczb: kościół górny - 144 osoby, kościół dolny - 65 osób,  kaplica - 20 osób. Podane liczby obejmują wszystkich uczestników obecnych podczas liturgii. W pierwszej kolejności zapraszamy do kościoła górnego, następnie do dolnego, ewentualnie do kaplicy.

Przypominamy o obowiązku stosowania dystansu społecznego min. 1,5 od innych osób, zakrywania ust i nosa przy pomocy masek i o dezynfekowaniu rąk. Prosimy o zastosowanie się do tych zasad.

Transmisje Mszy św. na stronie: online.stegny.marianie.pl. W niedzielę i święta o godz. 10.00, 11.30 i 19.30 oraz dni powszednie o godz. 18.00.

Zgodnie z ujednoliconą na poziomie Episkopatu Polski formułą, ks. Kardynał Kazimierz Nycz udzielił dyspensy od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane, na terenie Archidiecezji Warszawskiej. Skorzystanie z dyspensy oznacza, iż nieobecność na Mszy św. nie jest grzechem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz