.

.

22.11.2020

bezpłatne wsparcie online*

Fundacja VOCATI zaprasza na bezpłatne wsparcie online (*po wcześniejszym umówieniu).

Maria Gajewska - pedagog specjalny - Wsparcie w sytuacjach trudnych zachowań u dzieci, związanych z izolacją lub nauką zdalną. Wsparcie rodziców w radzeniu sobie z emocjami, związanymi z wychowaniem.

m.gajewska@vocati.pl

Anna Trembaczowska - psycholog, psychoterapeuta - Wsparcie w sytuacji mierzenia się z wyzwaniami życia codziennego w sytuacji izolacji, pomoc w znalezieniu sposobów radzenia sobie z obniżonym nastrojem.

a.trembaczowska.wsparcie@gmail.com

Ewa Stradomska - mediator, trener komunikacji empatycznej - Wsparcie w sytuacjach konfliktowych, pomoc w znalezieniu skutecznego sposobu komunikacji.

ewa.stradomska@gmail.com

ks. Tomasz Sadłowski -  socjoterapeuta - Wsparcie w sytuacjach trudnych, poczuciu izolacji, braku sensu. Pomoc w szukaniu sposobu na funkcjonowanie w nowej, trudnej rzeczywistości.

t.sadlowski@marianie.pl

Agnieszka Waś - pedagog rodziny, nauczyciel metody angielskiej NMPR - Wsparcie dla kobiet w ciąży i matek niemowląt. Pomoc w odnalezieniu się w nowej roli.

agnieszka_was@op.pl

Paweł Sobiech - psycholog, coach - Wsparcie w sytuacji poczucia izolacji i napięcia w rodzinie, która ciągle, non stop przebywa razem; sytuacji poczucia lęku przed nieznanym. Pomysły na aktywności. Planowanie czasu.

pawel.sobiech77@gmail.com

Barbara Kołtyś - psycholog, psychoterapeuta - Wsparcie w trudnych sytuacjach wychowawczych, związanych z izolacją i strachem dzieci; radzenie sobie z lękiem.

b.koltys.wsparcie@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz