.

.

22.12.2020

konkurs szopek

Zapraszamy dzieci, młodzież i całe rodziny - zarówno naszych parafian, jak też przyjaciół i sympatyków - do wzięcia udziału w czwartej edycji Parafialnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych.

W tym roku postanowiliśmy wprowadzić dwie kategorie: indywidualną (dzieci i młodzież w wieku szkolnym) oraz rodzinną (młodsze dzieci z pomocą rodziców).

Szopki mogą być wykonane z dowolnych materiałów i dowolną techniką według twórczych pomysłów uczestników.

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach: indywidualnej (dzieci i młodzież w wieku szkolnym) oraz rodzinnej (młodsze dzieci z pomocą rodziców). W kategorii indywidualnej szopkę mogą przygotować

maks. dwie osoby (rodzeństwo lub koledzy, koleżanki), w kategorii rodzinnej angażować się może cała rodzina.

Szopki mogą być wykonane z dowolnych materiałów i dowolną techniką według twórczych pomysłów uczestników, jednak o rozmiarach nie większych niż 40x40x40 cm.

Prace należy dostarczyć do zakrystii lub kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania w nieprzekraczalnym terminie do 22 grudnia 2020 r. (wtorek) włącznie.

Do każdej szopki należy dołączyć metryczkę zawierającą imię, nazwisko, klasę i szkołę.

W okresie świątecznym szopki zostaną wystawione w kościele, gdzie wszyscy będą mogli je oglądać i wybrać najpiękniejsze projekty. Głosowanie odbywać się będzie przez cały dzień w uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) 6 stycznia 2021 roku.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w niedzielę 10 stycznia 2021 r. podczas mszy świętej z udziałem dzieci o godzinie 11.30. Dla zwycięzców przygotujemy nagrody.

Zapraszamy do pięknej, adwentowej zabawy, która z pewnością może pomóc w przygotowaniu i przeżyciu świąt Narodzenia Pańskiego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz