.

.

24.01.2021

II parafialny konkurs biblijny

Z okazji przypadającej 24 stycznia br. Niedzieli Słowa Bożego po raz drugi organizujemy konkurs biblijny dla rodzin naszej parafii. Z powodu trwającej pandemii odbędzie się on tym razem zdalnie - na platformie Zoom - w niedzielę 31 stycznia br. o godz. 15.00. W konkursie mogą wziąć udział zespoły rodzinne złożone z przynajmniej jednego rodzica i przynajmniej jednego dziecka w wieku szkolnym (szkoła podstawowa lub średnia). Nie wymagamy wcześniejszego zgłoszenia - udział wezmą wszyscy, którzy się zgłoszą o wyznaczonej porze. Do uczestnictwa w konkursie konieczny będzie komputer lub inne urządzenie podłączone do internetu. Szczegóły połączenia wraz z linkiem do wideo spotkania podamy w dniu konkursu na naszej stronie internetowej.
Przedmiotem tegorocznej edycji będzie starotestamentalna Księga Rut oraz opis męki, śmierci i zmartwychwstania Pana Jezusa z Ewangelii według św. Jana. Zachęcamy do rodzinnej lektury i robienia dobrych notatek :) 

Dla uczestników przewidziane są nagrody biblijne, a dla zwycięzców - zestaw rodzinny Biblii Audio.

Zapraszamy wszystkie rodziny naszej parafii do czytania Pisma Świętego i udziału w naszej biblijnej zabawie!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz