.

.

11.12.2021

konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Zapraszamy dzieci, młodzież i całe rodziny - zarówno naszych parafian, jak też przyjaciół i sympatyków - do wzięcia udziału w piątej edycji Parafialnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych.

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach: indywidualnej (dzieci i młodzież w wieku szkolnym) oraz rodzinnej (młodsze dzieci z pomocą rodziców). W kategorii indywidualnej szopkę mogą przygotować maks.

dwie osoby (rodzeństwo lub koledzy, koleżanki), w kategorii rodzinnej angażować się może cała rodzina.

Szopki mogą być wykonane z dowolnych materiałów i dowolną techniką według twórczych pomysłów uczestników, jednak o rozmiarach nie większych niż 40x40x40 cm.

Prace należy dostarczyć do zakrystii lub kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania w nieprzekraczalnym terminie do 4 stycznia 2022 r. (wtorek) włącznie. Można je także przynieść do szkoły do dnia 17 grudnia br.

Do każdej szopki należy dołączyć metryczkę zawierającą imię, nazwisko, klasę i szkołę.

Szopki zostaną wystawione w kościele, gdzie wszyscy będą mogli je oglądać i wybrać najpiękniejsze projekty. Głosowanie odbywać się będzie przez cały dzień w uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) 6 stycznia 2022 roku.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w niedzielę 9 stycznia 2022 r. podczas mszy świętej z udziałem dzieci o godzinie 11.30. Dla zwycięzców będą przygotowane nagrody.

Zapraszamy do pięknej, adwentowej zabawy, która z pewnością może pomóc w przygotowaniu i przeżyciu świąt Narodzenia Pańskiego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz