.

.

8.11.2023

koncert Magdy Steczkowskiej

W przededniu odpustu parafialnego Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia, 15 listopada 2023 r. (środa) po mszy św. wieczornej i nabożeństwie, o godz. 19.30 zapraszamy do dolnego kościoła na koncert „Moja podróż  śladami JPII”, w wykonaniu Magdy Steczkowskiej. poświęconego życiu i nauczania Jana Pawła II, a przygotowanego z okazji setnej rocznicy Jego urodzin 

Magda Steczkowska wraz z wybitnym pianistą i kompozytorem  Adamem Niedzielinem  zabiorą Państwa w niezwykła muzyczną podróż, okraszoną opowieściami z osobistych spotkań Artystki z Papieżem i pełną ukochanych pieśni Jana Pawła II. Repertuar koncertu tworzą piosenki opowiadające o niezwykłych chwilach z życia Papieża, nie zabraknie też jego ulubionej ”Barki”.

Program koncertu "Moja podróż śladami Jana Pawła II" w wykonaniu Magdy Steczkowskiej: Z widowiska "Święty z Wadowic" o życiu JPII: "Przezroczysty", "Ofiaruj się", "Leży krzyżem"; Z projektu, "Szukam Was" również o życiu JPII: "Nieziemska miłość", "Szukam Was", "Tylko normalnie o mnie mówcie", "Módlcie się", "Amen",  oraz: "Barka", "Niepojęty, niezmierzony", "Ave Maria", "Jesteś tu".

Magda Steczkowska - wokalistka, autorka tekstów, która na swoim koncie ma 5 solowych płyt . We wrześniu 2018 r. ukazał się jej najnowszy album z najpiękniejszymi piosenkami z polskich seriali  zatytułowany  „SeriaLove”. Przed rozpoczęciem kariery solowej współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Wzięła udział w programach „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” , „Aplauz , Aplauz!” ,“Przygarnij mnie” oraz “Ameryka Ekspress”. Aktywnie działa w akcjach charytatywnych na rzecz dzieci. Prywatnie żona Piotra Królika (perkusisty grupy  Brathanki, Indigo  ) oraz mama trzech córek : Zosi, Michalinki i Antoninki. Uwielbia podróże, muzykę klasyczną, dobre kino oraz włoską kuchnię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz