.

.

1.11.2023

modlimy się za zmarłych

2 listopada - Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych - dzień zaduszny. Msze św. w tym dniu odprawiane będą o godz. 6.30, 7.00, 8.30 i 18.00.

W dnia od 2 do 9 listopada br. zapraszamy na modlitwę w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. W tych dniach wypominki o godz. 8.15 i 17.30, a o godz. 18.00 Msza św. i Nieszpory za zmarłych.

Podczas oktawy Dnia Zadusznego można uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące pod zwykłymi warunkami. Są nimi: nawiedzenie cmentarza, spowiedź sakramentalna lub stan łaski uświęcającej, Komunia świętej, odmówienie dowolnej modlitwy w intencjach Ojca Świętego i brak jakiegokolwiek przywiązania do grzechu.

Z początkiem listopada rusza także nasza mariańska akcja modlitewna "Czysty Czyściec". Wystarczy wejść na stronę internetową czystyczysciec.pl i wylosować dla siebie świętego, z którym przez cały miesiąc będziemy się modlić za wybrane dusze czyśćcowe specjalną modlitwą podaną na stronie. Zachęcamy do udziału w akcji modlitewnej. Wspólnie pomóżmy duszom czyśćcowym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz