.

.

18.12.2023

kolęda 2024

Przygotowujemy się do wizyty duszpasterskiej w styczniu 2024 roku. Z modlitwą i błogosławieństwem udamy się do tych rodzin, które o to poproszą.

Zaproszenie można przekazać, wypełniając formularz zgłoszeniowy zamieszczony na tej stronie obok teksu. Można też zabrać z kościoła, są wyłożone na stoliku pod chórem, wypełnić i pozostawić w zakrystii lub kancelarii. Można wysłać także drogą mailowa na adres: stegny@marianie.pl. wraz z podaniem swojego imienia i nazwiska, dokładnego adresu, maila i numeru telefonu. 

Gorąco też prosimy, o powiadomienie swoich sąsiadów, szczególnie tych którzy nie wychodzą ze swoich mieszkań, a chcieliby przyjąć księdza z wizytą duszpasterską. Można im przekazać formularz zgłoszeniowy, a potem wypełniony przynieść do kościoła. Zgłoszenia przyjmujemy do 25 grudnia br. Wizyty duszpasterskie rozpoczniemy 2 stycznia 2004 r. 

Tak jak ubiegłym roku, po zapoznaniu się ze zgłoszeniami zostanie przygotowany i ogłoszony plan kolędy. Zależny on będzie od ilości zgłoszeń na danej ulicy.

Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia w Warszawie, której reprezentantem jest proboszcz ks. Marek Otolski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz