.

.

15.06.2024

zaproszenie na ognisko

W sobotę, 29 czerwca 2024 r. zapraszamy Małżeństwa naszego Duszpasterstwa na ostatnią przed wakacjami mszę świętą oraz spotkanie integracyjne przy ognisku.

Plan spotkania: godz. 17.00 - Eucharystia, następnie o godz. 18.00 - ognisko.

Miejsce: Teren przy Sanktuarium Św. Stanisława Papczyńskiego, ul. Ojca Papczyńskiego 6, Góra Kalwaria - Marianki

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres: pragniemypotomstwa@gmail.com

Zapraszamy do udziału!

O Duszpasterstwie Małżeństw Pragnących Potomstwa:

Pragniecie potomstwa, a ono wciąż się nie pojawia? Czujecie się osamotnieni w swoich zmaganiach? Pojawia się pytanie „dlaczego”?

Jeśli czujecie się samotni i wyobcowani ze swoim problemem, nierozumiani przez rodzinę i znajomych lub nie możecie odnaleźć wspólnoty dla siebie – przyjdźcie do nas, do Duszpasterstwa Małżeństw Pragnących Potomstwa. Nie lękajcie się, nie jesteście sami. Tutaj wszyscy mamy „ten problem” i nikt nie zadaje niewygodnych pytań. Rozumiemy się bez słów, ale oferujemy słowa i konkretne gesty wsparcia oraz wzajemną modlitwę, a w przeżywanych przez nas trudnościach z poczęciem staramy się odnajdywać Boga i z Jego miłości czerpać siły.

Na Msze Święte w intencji potomstwa zapraszamy w każdą drugą niedzielę miesiąca do kościoła NMP Matki Miłosierdzia (kaplica bł. Jerzego Matulewicza) w Warszawie, przy ul. Św. Bonifacego 9.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz