.

.

26.05.2018

25. rocznica poświęcenia kościoła

25 lat temu, 31 maja 1993 r. przybył do naszego kościoła parafialnego Jego Eminencja Józef Kardynał Glemp i podczas Uroczystej Eucharystii, wobec zgromadzonego w świątyni duchowieństwa, parafian, budowniczych kościoła i zaproszonych gości dokonał poświęcenia kościoła - namaszczenia ścian kościoła oraz ołtarza. Wspominając ten dzień i dziękując Bogu za dar naszego kościoła parafialnego będziemy w dniu 1 czerwca o godz. 18.00 pod przewodnictwem Jego Eminencji Kazimierza Kardynała Nycza - Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego sprawować Uroczystą Eucharystię, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich parafin. Tam gdzie jest serce naszej parafii będziemy śpiewać Bogu uroczyste Te Deum i prosić naszego Pana, aby zlewał na nas swoje obfite łaski i przymnażał nam wszystkim wiary.
Po Mszy św. zapraszamy tym razem Was wszystkich na coś dla ducha - na koncert "Cantate Domino" w wykonaniu Chóru Akademickiego Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją prof. Dariusza Zimnickiego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz