.

.

19.05.2018

konkurs plastyczny

25 lat temu, 31 maja 1993 r. o godz. 18.00 przybył do naszej świątyni ks. kard Józef Glemp, aby dokonać jej poświęcenia.
W związku z rocznicą poświęcenia naszego kościoła, którą będziemy obchodzić 1 czerwca br., nasza Parafia i Fundacja VOCATI ogłasza konkurs plastyczny pod hasłem „Jestem świątynią Boga”. Termin składania prac wykonanych dowolną techniką upływa z dniem 30 maja br. Regulamin konkursu można otworzyć klikając na zdjęcie.
Uroczystej Mszy św. z tej okazji w dniu 1 czerwca br. o godz. 18.00 będzie przewodniczył ks. kard. Kazimierz Nycz - Arcybiskup Metropolita Warszawski. Po Mszy św. zapraszamy na koncert "Cantate Domino" w wykonaniu Chóru Akademickiego Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją prof. Dariusza Zimnickiego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz