.

.

19.01.2020

rodzinny turniej biblijny

W Niedzielę Słowa Bożego, przeżywaną w Kościele po raz pierwszy dnia 26 stycznia 2020 r., organizujemy w naszej parafii Rodzinny Turniej Biblijny. Chcemy w ten sposób zachęcić wszystkich naszych Parafian do lektury i poznawania Pisma Świętego. Formuła rodzinna pozwoli na wspólne przygotowanie w domu, a podczas samego turnieju - na duże emocje i dobrą zabawę.
Chętne zespoły liczące od 2 do 5 osób, złożone przynajmniej z jednego dorosłego i jednego dziecka w wieku szkolnym (szkoła podstawowa lub średnia) prosimy o przeczytanie Księgi Tobiasza ze Starego Testamentu oraz przypowieści rozsianych po Ewangelii według św. Łukasza. Turniej odbędzie się w sali Aniołów po Mszy św. o godz. 11.30. Każdy zespół powinien mieć ze sobą przynajmniej jeden naładowany smartfon z dostępem do internetu (będzie potrzebny!).
Prosimy o potwierdzenie udziału w Turnieju w zakrystii, kancelarii parafialnej lub u ks. Rafała do środy 22 stycznia br. włącznie. Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz