.

.

21.08.2020

komunikat nr 2

Drodzy Parafianie!

Z ogromną radością informujemy, iż otrzymaliśmy wyniki badań, które stwierdzają, że u marianów z Domu Zakonnego w Warszawie na Stegnach nie wykryto obecności wirusa SARS-CoV-2, a to oznacza, że nie stanowili oni niebezpieczeństwa zarażenia tym wirusem osób, które uczestniczyły w nabożeństwach w kościele parafialnym w minionym tygodniu.

Jesteśmy przekonani, że jest to znak opieki naszej Patronki Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia. Jest to także owoc modlitwy licznej wspólnoty wiernych i przyjaciół, za którą bardzo dziękujemy. Wyrażamy też wdzięczność wielu osobom, które okazały nam pomoc w okresie kwarantanny oraz inne znaki wsparcia.

Zaistniała sytuacja była dla nas wszystkich próbą wiary i zaufania w Bożą Opatrzność. Wierzymy także, że to wydarzenie przyczyni się do większej chwały Bożej, która ma się objawiać poprzez działanie św. ojca Stanisława Papczyńskiego, założyciela Zgromadzenia Księży Marianów.

W najbliższa niedzielę, 23 sierpnia 2020 r., podczas każdej Mszy świętej będziemy dziękować Panu Bogu za cud ochronienia nas przed chorobą. Serdecznie zapraszamy Was do udziału w tej modlitwie.

Msze św. będą odprawiane według dotychczasowego porządku, począwszy od 21 sierpnia br. od godz. 18.00.
 
W imieniu wspólnoty marianów ze Stegien
ks. Sławomir Homoncik MIC - przełożony domu zakonnego
ks. Marek Otolski MIC - proboszcz parafii

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz