.

.

16.08.2020

komunikat

Drodzy Parafianie!

Z ogromnym bólem informujemy, iż w dniu dzisiejszym, tj. 16 sierpnia, w godzinach południowych, dotarła do nas wiadomość, iż w naszym domu zakonnym przy ul. św. Bonifacego 9, w dniu 11 sierpnia br., przez kilka godzin przebywała osoba, u której dzisiaj u której dzisiaj potwierdzono obecność koronawirusa (SARS-CoV-2) powodującego COVID-19.

Osoba ta nie odwiedziła kościoła parafialnego i nie sprawowała u nas Mszy świętej.

Poinformowaliśmy natychmiast Państwową Inspekcję Sanitarną o zaistniałej sytuacji.

Zgodnie z decyzją Inspekcji Sanitarnej, wszystkie osoby przebywające w naszym domu zakonnym, które miały kontakt z osobą zakażoną, zostały objęte kwarantanną, a to oznacza, że nasz dom zakonny i kościół przy ul. św. Bonifacego 9 pozostaje zamknięty do czasu decyzji stosownych władz.

Bardzo prosimy was wszystkich o modlitwę, aby u nikogo z nas nie stwierdzono koronawirusa, a tym samym, aby nikt z nas nie był zagrożeniem dla osób, które od wtorku do wczoraj uczestniczyły w Mszach świętych na Stegnach. Powierzamy się opiece naszej patronki Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia i św. Ojca Stanisława Papczyńskiego. W czasie kwarantanny zapewniamy Was o naszej codziennej modlitwie.

Na naszej stronie internetowej (STEGNY.MARIANIE.PL) będziemy informować o bieżącej sytuacji.

Intencje mszalne przyjęte na kolejne dni będziemy odprawiać w naszej kaplicy domowej.

W sprawach kancelaryjnych prosimy kontaktować się poprzez pocztę elektroniczną na adres: stegny@marianie.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz